English
Nieuw in verhuur:Glacisweg, 6212 BP Maastricht - Foto
Nieuw in verhuur
+4

Glacisweg 6212 BP Maastricht € 650,- /mnd

  • Studentenkamer
  • 1 kamer(s)
  • Bouwjaar 1920
  • 22 m² gebruiksoppervlakte
  • Gestoffeerd
Uitsluitend beschikbaar voor 1 vrouwelijke student.

Beschrijving

Zeer ruime kamer van ca 22m2 gelegen op een zeer mooie en gunstige locatie in de geliefde buurt "Sint Pieter" te Maastricht. De kamer is gelegen op de 1ste verdieping voorzijde en is voorzien van houtenvloer en een eigen keukenblok met koelkast.

Er is een gezamenlijke keuken om te kunnen koken en een gezamenlijke wasmachine.

De gezamenlijke badkamer is voorzien van een inloopdouche en wastafel.
De gezamenlijke toilet is separaat.
Dit alles dient te worden gedeeld met 3 vrouwelijke medebewoners.

Huurgegevens:
De huurprijs incl. G/W/E bedraagt € 750,-
De waarborgsom gelijk aan 1 maandhuur.
Uitsluitend beschikbaar voor 1 rustige vrouwelijke student.
Uitsluitend beschikbaar per 1 augustus voor een minimale huurperiode van 12 maanden.

Wij werken conform het toewijzigingsprotocol van Pararius. Meer informatie vind je via deze link: https://tinyurl.com/59s3pdsc

Kaart

Kenmerken

Overdracht

Referentienummer
02773
Huurprijs
€ 650,- per maand
Borg
€ 750,-
Servicekosten
€ 100,- per maand
Inrichting
Ja
Inrichting
Gestoffeerd
Status
Nieuw in verhuur
Aanvaarding
Per maandag 15 juni 2026
Aangeboden sinds
Dinsdag 19 mei 2026

Bouw

Type object
Appartement, Studentenkamer
Woonlaag
1e woonlaag
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwperiode
1920

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
22 m²
Inhoud
55 m³

Indeling

Aantal bouwlagen
1
Aantal kamers
1

Wilt u uw woning verkopen / verhuren?

Neem contact op voor een gratis adviesgesprek

Contact opnemen